série Cyklus Pikola 2023: 20.5. - Olokolorace last wo/man standing vol. IV. Olomouc, 10.6. - Cyklón Alleycat vol. IX. Šumperk, 29.6. - Asphalt Alleycat vol. IV. Brno, 26.8. - Art Alleycat vol. I. Zlín, 16.9. - UrbanBajk Alleycat vol. VI. Olomouc

Propozice

Pořadatelé:

Každý závod je trochu jiný a má svého originálního pořadatele ve svém městě (Šumperk, Brno a Olomouc). Konkrétní pravidla, trasu nebo ocenění je originální podle jednotlivého pořadatele.

 

Kdo se může zúčastnit:

V závodech Cyklus Pikola se může zúčastnit každý, kdo má rád netradiční akce na všech typech kol ve městě a k tomu popít dobré kafe. 

 

Registrace:

Stačí dojít v den akce, v danou hodinu určenou pořadatelem a přihlásit sebe, rodinu nebo své kámoše a dobrodružství může začít.

 

Kategorie:

muži 

ženy

Bez dalšího věkového rozdělení, vítány jsou i rodiny s dětmi.

 

Pravidla závodů:
1. Každý účastník je povinen mít helmu a dodržovat pravidla provozu na pozemních komunikacích!
2. Závod se koná na vlastní nebezpečí podle nejlepšího vědomí a svědomí za plného provozu.
3. V závodě je zakázáno používání elektrokol, účast pod vlivem alkoholu, drog či dopingu.
4. V závodě je dovoleno užití městského kola, single speedu, fix biku, trekingových kol, mtb, silničního kola, tandemu, tříkolky, handbiku a podobných upravených cyklospecialit určené pro městskou ulici i mimo ni.
5. V závodě se doporučuje osvětlení.

 

Startovné: 

Určuje pořadatel konkrétní akce. Více informací na události akce.

 

Vyhlášení výsledků:

Každý závod má vlastní vyhlášení.

 

Celkové vyhlášení výsledků série CYKLUS PIKOLA:

Na konci série všech 5ti závodů proběhne celkové vyhlášení 16.9.2023 UrbanBajkRejs v Olomouci.  Vyhlášení budou 3 muži a 3 ženy s největším počtem účasti v sérii Cyklus Pikola. Pokud bude počet účastí vyrovnán, rozhodne nejlepší umístění v posledním závodě 16.9.2023 UrbanBajkRejs v Olomouci.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu